Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że kolejna grupa Uczestników rozpocznie w dniu 13 maja realizację szkolenia podnoszącego kompetencje cyfrowe. Zajęcia odbywać się będą w okresie 13-27.05.26 r., zgodnie z harmonogramem dostępnym w zakładce „harmonogramy”, w Wałbrzychu przy ul. Czerwonego Krzyża 1.
Wszyscy Uczestnicy/czki zostali telefonicznie poinformowani o harmonogramie całego szkolenia.
Zapraszamy.
Zespół projektowy.
Trzymamy kciuki podczas egzaminów zewnętrznych, które odbędą się po zakończonym szkoleniu.
#FunduszeEuropejskie, #FunduszeUE
