Aktualności

10 maja 2024

AKCJA – AKTYWIZACJA! – 20 LAT POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ!

Centrum Doskonalenia Kadr Ewa Perlińska świętowało 20 lat Polski w Unii Europejskiej.  Z tej okazji zorganizowano dni otwarte, podczas których interesanci mieli okazję zapoznać się z ofertą szkoleniową, poznać zespół oraz dowiedzieć się więcej o osiągnięciach firmy. Wydarzenie to stanowiło nie tylko okazję do świętowania, ale także do budowania więzi z lokalną społecznością.  

Zobacz szczegóły

26 kwietnia 2024

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE – INFORMACJA O PROJEKCIE „ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE”

W najbliższym czasie planujemy rozpocząć rekrutację do nowego projektu pn. „Zmień swoje życie”, nr FELU.08.01-IP.02-0035/23. Projekt będzie realizowany przez Centrum Doskonalenia Kadr Ewa Perlińska, na terenie województwa lubelskiego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu na naszej stronie internetowej. Tam też znajdą się niezbędne dokumenty rekrutacyjne. Zapraszamy do udziału w projekcie!

Zobacz szczegóły

26 kwietnia 2024

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE – INFORMACJA O PROJEKCIE „AKTYWNIE I SAMODZIELNIE”

W najbliższym czasie planujemy rozpocząć rekrutację do nowego projektu pn. „Aktywnie i samodzielnie”, nr FELU.08.01-IP.02-0034/23. Projekt będzie realizowany przez Centrum Doskonalenia Kadr Ewa Perlińska, na terenie województwa lubelskiego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu na naszej stronie internetowej. Tam też znajdą się niezbędne dokumenty rekrutacyjne. Zapraszamy do udziału w projekcie!

Zobacz szczegóły

25 marca 2024

Województwo wielkopolskie – nowy projekt

W dniu 15.03.2024 r. opublikowana została lista projektów skierowanych do negocjacji w ramach naboru nr FEWP.06.12-IP.01-002/23 Konkurs dotyczy integracji społeczno-gospodarczej obywateli państw trzecich, w tym migrantów. Miło nam poinformować, że projekt złożony w konkursie przez Centrum Doskonalenia Kadr Ewa Perlińska został wybrany do dofinansowania. Wnioskodawca będzie realizował na obszarze województwa wielkopolskiego projekt pt. „Szansa na […]

Zobacz szczegóły