O firmie

Centrum Doskonalenia Kadr to firma szkoleniowa, która zajmuje się promocją oraz wdrażaniem nowoczesnego systemu kształcenia w formule tradycyjnych szkoleń oraz e-learningu oraz Blended learningu.

Posiadamy wpis do Rejestru Firm Szkoleniowych oraz wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Na co dzień tworzymy kursy i wdrażamy nasze rozwiązania w administracji publicznej oraz przedsiębiorstwach prywatnych. Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy czy jednostki publiczne.

Specjalizujemy się w szkoleniach z dziedzin prawa / e-prawa, administracji / e-administracji, psychologii, psychoterapii.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu szkoleń stacjonarnych oraz e-learningu oraz B-learningu w biznesie, czego dowodem są liczne referencje.
Proponujemy Państwu gotowe szkolenia, które udostępniamy na naszej stronie internetowej oraz produkcję kursów, które przygotowujemy na zamówienie na podstawie materiałów zleconych lub własnych.

Oferujemy zarówno możliwość dzierżawy platformy e-learning wraz z jej administracją techniczną jak i stworzenie kursu zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Kursy produkujemy na różne nośniki, są to m.in. platformy internetowe, płyty dvd jak i urządzania mobilne. W szkoleniach wykorzystujemy nowoczesne narzędzia przekazywania wiedzy takie jak webcasty, podcasty, filmy instruktażowe, quizy, platformy lms i inne które podnoszą atrakcyjność szkoleń oraz ułatwiają przyswojenie materiału.

Tworząc szkolenie analizujemy potrzeby klienta i dostosowujemy optymalne narzędzia. Dzięki temu produkujemy atrakcyjne kursy, które ułatwiają naukę i umożliwiają osiągnięcie zamierzonego celu dydaktycznego. Szkolenia przygotowujemy w oparciu o wypracowany system z uwzględnieniem metodyki tworzenia szkoleń i stosowaniem międzynarodowych standardów. Nasze kursy tworzymy zgodnie z modelem ADDIE (Analyze, Design, Development, Implementation, Evaluation).

Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem i rozliczaniem funduszy europejskich. W latach 2008-2023 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zrealizowaliśmy 64 projekty szkoleniowo – doradcze o łącznej wartości blisko 83 mln zł. Posiadamy długoletnie doświadczenie zarówno w opracowywaniu projektów, jak i w zarządzaniu i rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków pomocowych (m.in. PO KL, POWR,  Regionalne Programy Operacyjne – działania  5.6, 6.1.1, 6.2, 6.3.1, 6.5,  7.1, 7.1.2, 7.4, 8.2.1, 8.2.2, 8.3, 8.4, 9.1.1, 9.1.2, 10.1, 10.4, 11.1.1, 11.1.2,  FIO, ASOS oraz inne programy krajowe).

 

Nasze doświadczenie i profesjonalizm zostały docenione przez instytucje publiczne nadzorujące realizację projektów: Projekt UL dla pszczół realizowany przez Pilskie Centrum Pomocy Bliźniemu został laureatem nagrody Ministerstwa Rozwoju Regionalnego „Najlepsza inwestycja w człowieka”.  Zostaliśmy również nagrodzeni przez Zarząd Powiatu Pilskiego prestiżowym tytułem „Lider Sukcesu 2019 r.” w kategorii edukacja i nauka,  wyróżnieniem jakie otrzymują przedstawiciele firm, organizacji, stowarzyszeń, instytucji, a także osoby, które dzięki talentowi, pracowitości i konsekwencji w działania osiągnęły sukces.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą szkoleniową czy ofertą pozyskania dofinansowania na szkolenia i usługi doradcze z Unii Europejskiej, prosimy o kontakt.